Metro Exodus 249TL’den 99TL’ye düştü!

Metro Exodus

Metro oyun serisinin en genç üyesi olan Metro Exodus, Steam üzerinde büyük bir indirime girdi. 249TL olan oyun an itibariyle 99TL. Oyunu Steam kütüphanesine katmak isteyen arkadaşlar geç kalmadan oyunu kapsın derim.

İlginizi Çekebilir: CS:GO UCUZ AMA GÜZEL SKİNLER – 2020 EYLÜL

Metro Exodus oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse, kendisi 15 Şubat 2019 tarihinde çıkmış bir FPS oyunu. 2036 yılında geçen bu oyun dünyayı değiştiren nükleer bir sabaştan 25 yıl sonrasını anlatıyor. Oyunun Steam açıklaması şu şekilde:

Yıl 2036.

Nükleer savaşın dünyayı mahvetmesinin üstünden çeyrek yüzyıl geçti, hayatta kalan birkaç bin kişi Moskova’nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zehirli elementlere dayandılar, mutant yaratıklarla ve doğa üstü korkularla savaştılar, iç savaşın yaralarını tattılar.

Ama şimdi, Artyom olarak Metro’dan kaçmalı ve Doğuda yeni bir yaşam aramak için kıyamet sonrası vahşi Rus doğasında geçen inanılmaz bir macerada bir grup Spartalı Korucuya öncülük etmelisin.

4A Games’in hazırladığı Metro Exodus, en sürükleyici oyun dünyalarından birinde ölümcül dövüşleri ve gizliliği, keşif ve hayatta kalma korkusuyla birleştiren destansı, hikaye tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Devasa, doğrusal olmayan seviyelere vahşi Rus doğasını keşfet. Bahar, yaz ve sonbahardan nükleer kışın derinliklerine kadar ilerleyen, tüm yılı içeren heyecan verici hikaye örgüsünü takip et.

Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro Exodus, şimdiye kadarki en büyük Metro macerasında Artyom’un hikayesini devam ettiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir